Archiwum

Ankieta - chcecie wiedzieć więcej?

 

Uchylamy rąbka tajemnicy... Wiemy jakie Inicjatywy wygrały, ale co z pozostałymi? Kto siedział na ogonie zwycięzcom? O jak mały włos ktoś wygrał? A może był niekwestionowanym faworytem? Jesteście ciekawi? Oto szczegóły plebiscytu...

 

W tej kategorii mieliśmy dwóch wiodących faworytów: nagrodzone Czytamy i Oglądamy w agrafce w Kinie Agrafka oraz Bajki Europejskie Klubu Kuźnia. Trzeba więc również pogratulować zaszczytnemu drugiemu miejscu, ponieważ liczba głosów w tym przypadku też jest imponująca.

 

 

Tutaj niekwestionowanym zwycięzcą została Inicjatywa Robotowo.pl - niemal 75% głosów mówi samo za siebie... Gratulacje!

 

 

Z kolei Sztuka Wizualna zapewniła nam nie lada emocji. Walka o każdy głos okazała się słuszna i niemal pojedyncze głosy zadecydowały, że Kino pod Baranami wyprzedziło konkurencję.

 

 

Muzyka z kolei również wyłoniła nam dwóch faworytów - Filharmonię i Famigę. Niewielką liczbą głosów jednak nasza szanowna, najstarsza filharmonia w Polsce okazała się lepsza.

 

 

Kategoria Ruch... cóż, napisać - gratuluję każdej nominowanej inicjatywie! Każda otrzymała podobną ilość głosów, każda równie wartościowa! Ale 50% jednak udało się zdobyć wspólnie przez dwa muzea: Muzeum Narodowe i Muzeum Manggha.

 

 

Natomiast w ostatniej kategorii gratulujemy obu pierwszym miejscom! Zarówno Klub Kuźnia jak i Fundacja Paideia mają mnóstwo wielbicieli wśród zadowolonych z ich zajęć dzieci i rodziców.

 

 

Podsumowując całość - trzeba zauważyć, że każda z nominowanych Inicjatyw okazała się warta głosu. Każda otrzymała minimum 10% w swojej kategorii, co możemy przeliczyć na i tak sporą liczbę rodziców doceniających wartość Inicjatywy.

Gratulujemy więc nie tylko faworytom, ale każdej nominowanej Inicjatywie i dziękujemy słonecznie za wkład w rozwój naszych dzieci!

Archiwum – pozostałe:

 • Jury konkursu Słoneczniki 2017 Śląsk

  Przedstawiamy wszystkich członków Jury, którzy zdecydują m.in. na podstawie Waszych nieocenionych opinii o przyznaniu statuetek Złotych Słoneczników 2017 na Śląsku.

  więcej
 • Jury konkursu Słoneczniki 2017 Warszawa

  Przedstawiamy członków Jury, którzy zdecydują m.in. na podstawie Waszych rekomendacji o przyznaniu statuetek Złotych Słoneczników 2017 w Warszawie.

  więcej
 • Gala Słoneczniki 2017 w Krakowie

  Z niecierpliwością czekamy na werdykt Jury, który zostanie odczytany podczas uroczystej Gali Słoneczników 2017. Lista nagrodzonych inicjatyw pozostaje tajemnicą, wiadome są jednak data i miejsce Gali rozdania nagród w Krakowie!

  więcej
 • Gala Słoneczniki 2017 w Warszawie

  W tym roku zapraszamy na galę podsumowującą konkurs Słoneczniki 2017 do Teatru Rampa. To właśnie tam, w sobotę 16 września, poznamy laureatów Nagrody Rodziców oraz Złotych Słoneczników przyznawanych przez członków jury.

  więcej
 • Gala Słoneczniki 2017 na Śląsku

  Od czerwca czekamy na ten moment! Komu zostaną przyznane Statuetki Złotych Słoneczników 2017? Tego jeszcze nie wiemy. Znamy, natomiast, datę i miejsce uroczystej Gali rozdania nagród na Śląsku!

  więcej
 • Słoneczniki 2017 - inicjatywy nominowane w Krakowie

  Zobaczcie listę wszystkich nominowanych inicjatyw w Krakowie. Niech ta lista będzie dla Was listą rekomendacyjną, bo wszystkie inicjatywy są zdecydowanie godne polecenia!

  więcej
 • Słoneczniki 2017 - inicjatywy nominowane w Warszawie

  Publikujemy listę wszystkich nominowanych inicjatyw w Warszawie. Niech ta lista będzie dla Was listą rekomendacyjną, bo wszystkie inicjatywy są zdecydowanie godne polecenia!

  więcej
 • Słoneczniki 2017 - inicjatywy nominowane na Śląsku

  Zobaczcie listę wszystkich nominowanych inicjatyw w województwie Śląskim. Niech ta lista będzie dla Was listą rekomendacyjną, bo wszystkie inicjatywy są zdecydowanie godne polecenia!

  więcej
 • I etap zakończony

  2017-08-01

  Zakończyliśmy pierwszy etap konkursu Słoneczniki 2017. Zgłosiliście mnóstwo wartościowych inicjatyw, za co jesteśmy Wam niezmierni wdzięczni!

  więcej
 • Wszystkie inicjatywy nominowane na Śląsku

  Zobaczcie listę wszystkich nominowanych inicjatyw w województwie Śląskim. Niech ta lista będzie dla Was listą rekomendacyjną, bo wszystkie inicjatywy są zdecydowanie godne polecenia!

  więcej

Rekomendacje

Jan Mirella:

super pomagamy dalej... »

Ania:

Rodzicem nie jestem , ale moim zdaniem akcja mi się podoba.Jeśli mam być szczera w Polsce występuje mało akcji w których dzieci się mogą realizować.Jest to przykre, kiedy w szkołach nauczyciele skarżą się ,że zakres czytelnictwa... »

Barbara:

Gratuluję pomysłu akcji jestem pod wrażeniem i dziękuję że mogę brać w niej udział.... »

Grażyna:

Bardzo udany pomysł.... »

Ewa:

super. popieram pozdrawiam Ewa... »

Cenia:

super popieram... »

dawid:

myślę, że to super akcja.... »

Włodek:

Wspaniała!... »

Katarzyna :

Drodzy Organizatorzy, akcja Słoneczniki jest dla nas motywacja, aby podtrzymać emocje towarzyszące prowadzonym przez nas inicjatywom. Dziękujemy, Rodzice, Kadra Przedszkolna i Dzieciaki z Akademii Sztuk Dziecięcych w Warszawie... »

Dorota:

szkoda że dotyczy tylko wybranych miast. W lublinie np mamy szkołę gotowania dla dzieci, gdzie pociechy poznają zasady zdrowego odżywania!... »

Renata:

Jestem rodzicem 7 latka i uczestniczę w akcji już długo, praktycznie od początku. Bardzo kształcące i przede wszystkim dziecko obywa się z muzeami i nabiera innego wyobrażenia o sztuce i zabytkach. Polecam.... »

Marta, Poligon Blog:

Bardzo fajna inicjatywa. Docenia tych, którzy starają się przez cały rok, aby odciągnąć dzieci od komputerów, telewizorów, tabletów i smartfonów :)... »

Karola:

Niesamowita akcja! Czekamy z niecierpliwością na wyniki. Jesteśmy z Wami!... »

Zofia:

Akcja bardzo ciekawa. Pozwala na zgłoszenie wydarzeń, o których może nie słyszało szersze grono i na ocenę ich przez wybitnych ekspertów. Gratuluję pomysłu.... »

Ewelina:

świetny pomysł. Niech te dzieci w końcu się nie nudzą! Okazuje się, że nauka i sztuka wcale nie jest nudna!... »

Napisz co mylisz o akcji:
© CzasDzieci.pl 2018