Archiwum

Ruszyła II edycja SŁONECZNIKÓW - tym razem w Krakowie i Warszawie!

2012-06-01

SŁONECZNIKI to akcja mająca na celu wyłonienie i nagrodzenie organizatorów najbardziej wartościowych i atrakcyjnych dla dzieci wydarzeń, zajęć, warsztatów, imprez bądź konkursów - przyznając tę nagrodę, dziękujemy za ich wkład w rozwój najmłodszych.

 

Co najważniejsze, w konkursie SŁONECZNIKI oddajemy głos Wam - Rodzicom, ponieważ jesteście najlepszymi ekspertami w ocenie inicjatyw organizowanych dla Waszych dzieci. Dlatego w tym szczególnym celu, prosimy Was pomoc: o zgłaszanie inicjatyw, ocenianie ich i głosowanie na nominowane wydarzenia.

 

Jak możesz nagrodzić najlepsze według Ciebie Inicjatywy?

Przede wszystkim zgłoś je do udziału w Konkursie! Wystarczy, że wypełnisz króciutki Formularz Zgłoszenia (kliknij) dla każdej Twoich ulubionych Inicjatyw.

 

Dlaczego Twoja opinia i Twój głos jest tak ważny?

Ponieważ Wy, Rodzice, najlepiej wiecie, jak na zajęciach bawiło się wasze dziecko, co z danego wydarzenia wyniosło, co zapamiętało i czego się nauczyło.

 

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w Akcji!

Zgłaszajcie Wasze ulubione Inicjatywy, wydarzenia, które najbardziej zapadły Wam w pamięć i głosujcie na waszych faworytów.

  • W czerwcu - nagrodzimy 50 rodziców, którzy nadeślą najbardziej rzetelne uzasadnienia wyboru w Formularzu Zgłoszenia Inicjatywy.
  • W lipcu - nagrodzimy 30 rodziców, którzy głosując na wybrane przez siebie, nominowane Inicjatywy, nadeślą najbardziej rzetelne uzasadnienia wyboru.

 


Nagrody

Przyznane zostają dwa typy nagród:
Statuetki Złotych Słoneczników – nagrody główne przyznane przez Jury konkursu na podstawie własnej znajomości lokalnych wydarzeń, komentarzy rodziców na ich temat oraz opinii merytorycznej ekspertów z dziedziny pedagogiki i psychologii;
Nagrody Rodziców – przyznane przez zdobycie największej ilości głosów wśród nominowanych inicjatyw w danej kategorii w otwartym plebiscycie podczas II etapu konkursu.
 

Przebieg konkursu

  • I etap [czerwiec] - Przyjmujemy zgłoszenia Inicjatyw od rodziców dzieci uczestniczących w danej Inicjatywie;
  • [1 lipca] Ogłoszenie ostatecznej listy zakwalifikowanych Inicjatyw;
  • II etap [lipiec] - Głosowanie rodziców na najlepsze Inicjatywy w danych kategoriach;
  • III etap [czerwiec-sierpień] - Weryfikacja merytoryczna zgłoszonych i najlepiej ocenionych przez rodziców wydarzeń przez ekspertów w dziedzinie psychologii i pedagogiki;
  • IV etap [sierpień] - Analizowanie nadesłanych opinii przez Jury, wybór zwycięzców w odpowiednich kategoriach;
  • [9 września - Kraków/ 22 września - Warszawa] Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie statuetek najlepszym organizatorom.

Terminy poszczególnych etapów mogą się pokrywać – jest to wymuszone specyfiką przedmiotu konkursu oraz chęcią uzyskania jak najbardziej wiarygodnego wyniku.

 

Dokumenty do pobrania

Regulamin Konkursu SŁONECZNIKI 2012

Archiwum – pozostałe:

Rekomendacje

Maciej:

Super pomysł - fajna zabawa i przekazanie wiedzy, której nie nabędą w szkole :-)... »

Tomasz:

Swietny pomysl... »

Cenia:

super popieram... »

Katarzyna :

Drodzy Organizatorzy, akcja Słoneczniki jest dla nas motywacja, aby podtrzymać emocje towarzyszące prowadzonym przez nas inicjatywom. Dziękujemy, Rodzice, Kadra Przedszkolna i Dzieciaki z Akademii Sztuk Dziecięcych w Warszawie... »

Ewelina:

świetny pomysł. Niech te dzieci w końcu się nie nudzą! Okazuje się, że nauka i sztuka wcale nie jest nudna!... »

Anna:

Wspaniała akcja.Wspiera rozwój naszych Pociech... »

Jan Mirella:

super pomagamy dalej... »

Janina:

Super akcja ..Brawo .niech wygrają najlepsi..TRZYMAM KCIUKI..... »

:

akcja godna naśladownictwa... »

Magdalena:

Super inicjatywa!... »

Grażyna:

Bardzo udany pomysł.... »

Ewa:

super. popieram pozdrawiam Ewa... »

Wiola:

Brawo! Dzięki temu i łatwiej będzie znaleźć wartościowe zajęcia... »

Mariia:

Coooooooooooooollll... »

Grażyna:

Nagradzanie najlepszych organizatorów zajęć dla dzieci jest OK, tylko szkoda, że mało jest zajęć darmowych dla dzieci których rodziców nie stać na opłaty... »

Napisz co mylisz o akcji:
© Grupa Czas Dzieci 2023