Archiwum

Ruszył I etap Konkursu - Zgłaszajcie wasze ulubione Inicjatywy!

 

Zabierając swoje dziecko na rozmaite wydarzenia, na pewno zauważyliście, że niektóre zajęcia bardziej ciekawią najmłodszych uczestników, a inne mniej. Jedne imprezy bardziej dają się zapamiętać, a zdobyta wiedza i umiejętności stanowią najlepsza ich pamiątkę. I takie właśnie inicjatywy trzeba docenić! Podziękujmy organizatorom, za to, że tyle radości ofiarowali naszym dzieciom. Pokażmy, że cenimy to, co robią, i prośmy o więcej tak dobrych inicjatyw!

 

Dlatego pomóż nam wybrać inicjatywy, które warto wyróżnić, docenić, a ich organizatorom szczerze podziękować! Wybierz najlepsze spotkanie, konkurs, impreze, cykl imprez, warsztaty, przedstawienie, seans filmowy, bądź jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do dzieci, na którym byłeś/byłaś ze swoimi dziećmi, a które odbyło się w terminach 1 maja 2010 – 30 kwietnia 2011.

 

 

Dlaczego twoja opinia i twój głos jest tak ważny?
Ponieważ wy, rodzice, najlepiej wiecie, jak na zajęciach bawiło się wasze dziecko, co z danego wydarzenia wyniosło, co zapamiętało i czego się nauczyło. Jesteście więc najważniejszymi ekspertami w tym Konkursie.

 

Jak zgłosić najlepszą według ciebie inicjatywę?

Wystarczy, że pobierzesz dostępną tutaj (kliknij) Kartę Zgłoszenia Inicjatywy, wypełnisz ją i odeślesz pod adres sloneczniki@czasdzieci.pl.

 

Zachęcamy do włączenia się w akcję SŁONECZNIKI 2011! Wśród głosujących i opiniujących internautów rozlosujemy atrakcyjne nagrody:

  • w I etapie Konkursu – co tydzień losujemy 5 nagród wśród czytelników zgłaszających Inicjatywy,
  • w II etapie Konkursu – codziennie losujemy 3 nagrody wśród głosujących czytelników.

Archiwum – pozostałe:

Rekomendacje

Anna:

Wspaniała akcja.Wspiera rozwój naszych Pociech... »

Joanna:

Akcja bardzo potrzebna, życzyłabym sobie takich akcji więcej w naszym kraju a przyniesie to tylko korzyść dla nas wszystkich. Gratuluję pomysłodawcy pomysłu na stworzenie tak szczytnej inicjatywy.... »

Ewa:

Podziwiam... »

Czesława:

Akcja świetna. Warto nagradzać i promować wszystko to co służy dzieciom.Babcia Czesia... »

Krzysztof:

Inicjatywy dla dzieci powinny być wybierane JEDYNIE przez organy pozarządowe, niezależnie jaki Rząd czy nierząd włada państwem. Oceniane mogą być natomiast jedynie przez rodziców, a nie tych co wiedzą lepiej. Może za lat kilka cywilizacja... »

Malwina:

Ciekawy pomysł. Szkoda, że akcja nie dotyczy także innych miast. Może warto pomyśleć nad Trójmiastem. Z chęcią bym coś poleciła :)... »

Mirella:

super mam nadzieje ze da szanse i dzieci beda mogly sie dalej rozwijac... »

Agnieszka:

Akcja niezwykle wartościowa. To rodzice i dzieci stają się "pierwszą linią" oceniających, bo to od ich nominacji zależy czy dana inicjatywa znajdzie się w plebiscycie. Poprzednie edycje pokazały, że nagrody zgarnąć mogą... »

Mariia:

Suuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer... »

Mariia:

super... »

Matya:

Niech rodzice i nauczyciele mają pomoc w wyborze wartościowych zajęć !... »

Włodek:

Wspaniała!... »

Wiola:

Brawo! Dzięki temu i łatwiej będzie znaleźć wartościowe zajęcia... »

Barbara:

Gratuluję pomysłu akcji jestem pod wrażeniem i dziękuję że mogę brać w niej udział.... »

Ewa:

Bardzo dobra akcja . szczególnie w dzisiejszych medialnych czasach :)... »

Napisz co mylisz o akcji:
© Grupa Czas Dzieci 2024