Aktualności

 • Słoneczniki 2021 na Śląsku - lista nominowanych inicjatyw

  Mnóstwo fantastycznych inicjatyw otrzymało w tym roku nominację do nagrody Słoneczniki 2021 na Śląsku. Które z nich otrzymają statuetkę Słonecznika lub Nagrodę Rodziców? Tego dowiemy się już we wrześniu podczas uroczystej gali!

  więcej
 • Słoneczniki 2021 w Krakowie - lista nominowanych inicjatyw

  Mnóstwo fantastycznych inicjatyw otrzymało w tym roku nominację do nagrody Słoneczniki 2021 w Krakowie. Które z nich otrzymają statuetkę Słonecznika lub Nagrodę Rodziców? Tego dowiemy się już we wrześniu podczas uroczystej gali!

  więcej
 • Słoneczniki 2021 w Warszawie - lista nominowanych inicjatyw

  Mnóstwo fantastycznych inicjatyw otrzymało w tym roku nominację do nagrody Słoneczniki 2021 w Warszawie. Które z nich otrzymają statuetkę Słonecznika lub Nagrodę Rodziców? Tego dowiemy się już we wrześniu podczas uroczystej gali!

  więcej
 • Słoneczniki 2021 - ZGŁOŚ INICJATYWĘ

  Już 7 lipca rusza kolejna edycja konkursu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat Słoneczniki 2021! Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy!

  więcej
 • Słoneczniki 2020/2021 - edycja dwuletnia

  W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, która pokrzyżowała plany wielu organizatorom nagradzanych przez nas inicjatyw, zdecydowaliśmy zmienić przebieg plebiscytu Słoneczniki 2020 na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat! Edycje 2020 i 2021 zostaną połączone.

  więcej
 • Warszawskie Słoneczniki 2019 rozdane!

  Gale konkursu na najbardziej rozwojowe inicjatywy dla dzieci - "Słoneczniki" zawsze są radosne, pełne uśmiechów i wzruszeń.

  więcej
 • Krakowskie Słoneczniki 2019 już rozdane!

  Organizatorzy Słoneczników, rozumiejąc, że dojrzałość i błyskotliwość przejawiają się w różnych aspektach i formach, wyłaniają zwycięzców w sześciu kategoriach poświęconych odmiennym sferom inteligencji, takich jak język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch i przyroda.

  więcej
 • Słoneczniki 2019 rozdane na Śląsku

  Już po raz czwarty statuetki Złotych Słoneczników trafiły do najbardziej zaangażowanych w rozwój dzieci instytucji ze Śląska. Kto w tym roku zasłużył na największe uznanie rodziców i jury? Przeczytajcie, by dowiedzieć się więcej!

  więcej
 • Słoneczniki 2019 na Śląsku - lista nominowanych inicjatyw

  Mnóstwo fantastycznych inicjatyw otrzymało w tym roku nominację do nagrody Słoneczniki 2019 na Śląsku. Które z nich otrzymają statuetkę Słonecznika lub Nagrodę Rodziców?

  więcej
 • Jury konkursu Słoneczniki 2019 Warszawa

  Przedstawiamy członków Jury, którzy zdecydują m.in. na podstawie Waszych rekomendacji o przyznaniu statuetek Złotych Słoneczników 2018 w Warszawie.

  więcej

Rekomendacje

Matya:

Niech rodzice i nauczyciele mają pomoc w wyborze wartościowych zajęć !... »

Czesława:

Akcja świetna. Warto nagradzać i promować wszystko to co służy dzieciom.Babcia Czesia... »

Renata:

Jestem rodzicem 7 latka i uczestniczę w akcji już długo, praktycznie od początku. Bardzo kształcące i przede wszystkim dziecko obywa się z muzeami i nabiera innego wyobrażenia o sztuce i zabytkach. Polecam.... »

Malwina:

Ciekawy pomysł. Szkoda, że akcja nie dotyczy także innych miast. Może warto pomyśleć nad Trójmiastem. Z chęcią bym coś poleciła :)... »

Beata D:

Super akcja... »

Edward:

Uważam akcję za bardzo potrzebną i wpisującą się w program uswiadamiania dzieciom ich predyspozycji oraz podnoszenia świadomości własnej wartości, a właczenie do akcji rodziców zwiększy ich zainteresowanie właściwym ukierunkowaniem... »

Mariia:

Super pomsł... »

Karolina:

Nareszcie mamy taki plebiscyt! Faktycznie są lepsze i gorsze propozycje dla dzieci. Mam nadzieję, że wygrają moi faworyci!:)... »

Maciej:

Super pomysł - fajna zabawa i przekazanie wiedzy, której nie nabędą w szkole :-)... »

Justyna :

Drodzy Państwo, nie ukrywam inicjatywa wspaniała, wyróżnia ciekawe miejsca-ludzi, ale też daje znak rodzicom co gdzie się ciekawego dzieje- to bardzo pomocne:) ale - co roku wypatruję kategorii teatr i kolejny raz jest mi przykro,że... »

Karola:

Niesamowita akcja! Czekamy z niecierpliwością na wyniki. Jesteśmy z Wami!... »

Bernadetta:

Wspaniała akcja!... »

Tomasz:

Swietny pomysl... »

Agnieszka:

Akcja niezwykle wartościowa. To rodzice i dzieci stają się "pierwszą linią" oceniających, bo to od ich nominacji zależy czy dana inicjatywa znajdzie się w plebiscycie. Poprzednie edycje pokazały, że nagrody zgarnąć mogą... »

Dorota:

szkoda że dotyczy tylko wybranych miast. W lublinie np mamy szkołę gotowania dla dzieci, gdzie pociechy poznają zasady zdrowego odżywania!... »

Napisz co mylisz o akcji:
© Grupa Czas Dzieci 2023