Archiwum

Gala S³oneczniki 2017 na ¦l±sku

Od czerwca czekamy na ten moment! Komu zostan± przyznane Statuetki Z³otych S³oneczników 2017? Tego jeszcze nie wiemy. Znamy, natomiast, datê i miejsce uroczystej Gali rozdania nagród na ¦l±sku!


W tym roku odbêdzie siê ona 14 pa¼dziernika 2017 w nowoczesnym wnêtrzu Muzeum ¦l±skiego w Katowicach. To naprawdê wyj±tkowe miejsce! Przepiêknie wpisuje siê w poprzemys³owy krajobraz ¦l±ska, a kompleks budynków Muzeum, wraz z innymi instytucjami, tworzy Strefê Kultury – jedyne w swoim rodzaju serce ¿ycia kulturalnego miasta.

 

 

 

Organizatorzy przygotowali dla Was co¶ naprawdê ekstra: wszystkich uczestników zapraszamy na zwiedzanie Muzeum! Bêdziecie mieli okazjê zobaczyæ intelektualny i artystyczny dorobek ¦l±ska i bogat± tradycjê wielokulturowo¶ci. W tajemniczych podziemiach zobaczycie, miêdzy innymi, Galeriê sztuki polskiej, Wystawê przemys³u ¶l±skiego, Laboratorium przestrzeni teatralnych, a tak¿e sale edukacyjne i imponuj±c± bibliotekê z czytelni±.

 

 

 

 

 

Muzeum ¦l±skie to jedno z najbardziej presti¿owych miejsc w regionie. Nie mogli¶my wymarzyæ sobie lepszego miejsca na zwieñczenie naszego plebiscytu! Z niecierpliwo¶ci± czekamy na wy³onienie i nagrodzenie najciekawszych, najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci w wieku 0-14 lat.


Na Galê zapraszamy wszystkich organizatorów nominowanych inicjatyw. Podczas uroczysto¶ci odczytany zostanie werdykt Jury oraz wynik g³osowania rodziców, a nastêpnie przyznane zostan± statuetki Z³otych S³oneczników 2017 i Nagrody Rodziców w sze¶ciu kategoriach: JÊZYK, LOGIKA, SZTUKI WIZUALNE, MUZYKA, RUCH, PRZYRODA.

 

Trzymajcie kciuki za swoich faworytów... i do zobaczenia w pa¼dzierniku!

Archiwum – pozosta³e:

Rekomendacje

Bernadetta:

Wspania³a akcja!... »

Wiktoria:

Witam, podoba mi siê akcja, cieszê siê, ¿e w tym roku dotyczy równie¿ Warszawy. Mam nadziejê, ¿e za rok dojd± inne miasta, bo czêsto wyje¿d¿aj±c z dzieckiem na weekend przeszukujê ró¿ne strony www w poszukiwaniu atrakcyjnych zajêæ/miejsc... »

Gra¿yna:

Nagradzanie najlepszych organizatorów zajêæ dla dzieci jest OK, tylko szkoda, ¿e ma³o jest zajêæ darmowych dla dzieci których rodziców nie staæ na op³aty... »

Matya:

Niech rodzice i nauczyciele maj± pomoc w wyborze warto¶ciowych zajêæ !... »

Marek:

fajno... »

Malgorzata:

Wspania³a nareszcie co¶ dLa dzieci i z my¶l± o dzieciach... »

Wiola:

Brawo! Dziêki temu i ³atwiej bêdzie znale¼æ warto¶ciowe zajêcia... »

Czes³awa:

Akcja ¶wietna. Warto nagradzaæ i promowaæ wszystko to co s³u¿y dzieciom.Babcia Czesia... »

Ola:

Wspania³y pomys³! Rodzice wiedz± najlepiej :):)... »

Anna:

Wspania³a akcja.Wspiera rozwój naszych Pociech... »

Marta, Poligon Blog:

Bardzo fajna inicjatywa. Docenia tych, którzy staraj± siê przez ca³y rok, aby odci±gn±æ dzieci od komputerów, telewizorów, tabletów i smartfonów :)... »

Zofia:

Akcja bardzo ciekawa. Pozwala na zg³oszenie wydarzeñ, o których mo¿e nie s³ysza³o szersze grono i na ocenê ich przez wybitnych ekspertów. Gratulujê pomys³u.... »

Bobek:

Fajna akcja... »

Ewa:

Godne polecenia.... »

Krzysztof:

Inicjatywy dla dzieci powinny byæ wybierane JEDYNIE przez organy pozarz±dowe, niezale¿nie jaki Rz±d czy nierz±d w³ada pañstwem. Oceniane mog± byæ natomiast jedynie przez rodziców, a nie tych co wiedz± lepiej. Mo¿e za lat kilka cywilizacja... »

Napisz co mylisz o akcji:
© Grupa Czas Dzieci 2025