Archiwum

III etap: eksperci szukają najlepszej z najlepszych

Trwa III etap (16 maja – 30 czerwca) SŁONECZNIKÓW – weryfikacja merytoryczna zgłoszonych i najlepiej ocenionych przez rodziców wydarzeń przez ekspertów w dziedzinie psychologii i pedagogiki. Współpracujący z Portalem CzasDzieci.pl specjaliści sprawdzają, które inicjatywy w każdej z kategorii w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci; które wpływają najszerzej, a które najgłębiej.


Już widzimy, że Jury konkursu będzie miało twardy orzech do zgryzienia. Napływają bardzo dobre opinie ekspertów, nie wspominając już o pisanych w samych superlatywach komentarzach rodziców. Które argumenty okażą się najsilniejsze? Które przekonają do danej inicjatywy? Tego jeszcze się nie dowiemy, a tymczasem, już niebawem ujawnimy kolejne szczegóły plebiscytu rodziców…
 

Archiwum – pozostałe:

Rekomendacje

Magdalena:

Super inicjatywa!... »

Edward:

Uważam akcję za bardzo potrzebną i wpisującą się w program uswiadamiania dzieciom ich predyspozycji oraz podnoszenia świadomości własnej wartości, a właczenie do akcji rodziców zwiększy ich zainteresowanie właściwym ukierunkowaniem... »

Wiktoria:

Witam, podoba mi się akcja, cieszę się, że w tym roku dotyczy również Warszawy. Mam nadzieję, że za rok dojdą inne miasta, bo często wyjeżdżając z dzieckiem na weekend przeszukuję różne strony www w poszukiwaniu atrakcyjnych zajęć/miejsc... »

Matya:

Niech rodzice i nauczyciele mają pomoc w wyborze wartościowych zajęć !... »

Ewa:

Podziwiam... »

Marek:

fajno... »

:

akcja godna naśladownictwa... »

dawid:

myślę, że to super akcja.... »

Cenia:

super popieram... »

Mariia:

super... »

Beata D:

Super akcja... »

Marta:

Super pomysł... »

Grażyna:

Nagradzanie najlepszych organizatorów zajęć dla dzieci jest OK, tylko szkoda, że mało jest zajęć darmowych dla dzieci których rodziców nie stać na opłaty... »

Wiola:

Brawo! Dzięki temu i łatwiej będzie znaleźć wartościowe zajęcia... »

Ewelina:

świetny pomysł. Niech te dzieci w końcu się nie nudzą! Okazuje się, że nauka i sztuka wcale nie jest nudna!... »

Napisz co mylisz o akcji:
© Grupa Czas Dzieci 2023