Archiwum

Ankieta - chcecie wiedzieć więcej?

 

Uchylamy rąbka tajemnicy... Wiemy jakie Inicjatywy wygrały, ale co z pozostałymi? Kto siedział na ogonie zwycięzcom? O jak mały włos ktoś wygrał? A może był niekwestionowanym faworytem? Jesteście ciekawi? Oto szczegóły plebiscytu...

 

W tej kategorii mieliśmy dwóch wiodących faworytów: nagrodzone Czytamy i Oglądamy w agrafce w Kinie Agrafka oraz Bajki Europejskie Klubu Kuźnia. Trzeba więc również pogratulować zaszczytnemu drugiemu miejscu, ponieważ liczba głosów w tym przypadku też jest imponująca.

 

 

Tutaj niekwestionowanym zwycięzcą została Inicjatywa Robotowo.pl - niemal 75% głosów mówi samo za siebie... Gratulacje!

 

 

Z kolei Sztuka Wizualna zapewniła nam nie lada emocji. Walka o każdy głos okazała się słuszna i niemal pojedyncze głosy zadecydowały, że Kino pod Baranami wyprzedziło konkurencję.

 

 

Muzyka z kolei również wyłoniła nam dwóch faworytów - Filharmonię i Famigę. Niewielką liczbą głosów jednak nasza szanowna, najstarsza filharmonia w Polsce okazała się lepsza.

 

 

Kategoria Ruch... cóż, napisać - gratuluję każdej nominowanej inicjatywie! Każda otrzymała podobną ilość głosów, każda równie wartościowa! Ale 50% jednak udało się zdobyć wspólnie przez dwa muzea: Muzeum Narodowe i Muzeum Manggha.

 

 

Natomiast w ostatniej kategorii gratulujemy obu pierwszym miejscom! Zarówno Klub Kuźnia jak i Fundacja Paideia mają mnóstwo wielbicieli wśród zadowolonych z ich zajęć dzieci i rodziców.

 

 

Podsumowując całość - trzeba zauważyć, że każda z nominowanych Inicjatyw okazała się warta głosu. Każda otrzymała minimum 10% w swojej kategorii, co możemy przeliczyć na i tak sporą liczbę rodziców doceniających wartość Inicjatywy.

Gratulujemy więc nie tylko faworytom, ale każdej nominowanej Inicjatywie i dziękujemy słonecznie za wkład w rozwój naszych dzieci!

Archiwum – pozostałe:

Rekomendacje

Karola:

Niesamowita akcja! Czekamy z niecierpliwością na wyniki. Jesteśmy z Wami!... »

Marek:

fajno... »

Ewelina:

świetny pomysł. Niech te dzieci w końcu się nie nudzą! Okazuje się, że nauka i sztuka wcale nie jest nudna!... »

Karolina:

Nareszcie mamy taki plebiscyt! Faktycznie są lepsze i gorsze propozycje dla dzieci. Mam nadzieję, że wygrają moi faworyci!:)... »

Dorota:

szkoda że dotyczy tylko wybranych miast. W lublinie np mamy szkołę gotowania dla dzieci, gdzie pociechy poznają zasady zdrowego odżywania!... »

Magda, mama Gabrysi:

To kolejna wasza akcja, mądra i przemyślana! gratuluję i trzymam kciuki!... »

Lea:

podoba mi sie... »

Renata:

Jestem rodzicem 7 latka i uczestniczę w akcji już długo, praktycznie od początku. Bardzo kształcące i przede wszystkim dziecko obywa się z muzeami i nabiera innego wyobrażenia o sztuce i zabytkach. Polecam.... »

Agnieszka:

Akcja niezwykle wartościowa. To rodzice i dzieci stają się "pierwszą linią" oceniających, bo to od ich nominacji zależy czy dana inicjatywa znajdzie się w plebiscycie. Poprzednie edycje pokazały, że nagrody zgarnąć mogą... »

Beata D:

Super akcja... »

Justyna :

Drodzy Państwo, nie ukrywam inicjatywa wspaniała, wyróżnia ciekawe miejsca-ludzi, ale też daje znak rodzicom co gdzie się ciekawego dzieje- to bardzo pomocne:) ale - co roku wypatruję kategorii teatr i kolejny raz jest mi przykro,że... »

Jan Mirella:

super pomagamy dalej... »

DOROTA:

JESTEM NIEPOCIESZONA, ŻE TYLKO DLA DWÓCH MIAST W POLSCE ORGANIZOWANY JEST PLEBISCYT. MY RODZICE Z INOWROCŁAWIA WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE RÓWNIEŻ MAMY SWOJĄ KANDYDATURĘ ALE W NASZYM MIEŚCIE. POMYŚLCIE O CAŁEJ POLSCE BĘDZIE SIĘ... »

Anna:

Wspaniała akcja.Wspiera rozwój naszych Pociech... »

Katarzyna :

Drodzy Organizatorzy, akcja Słoneczniki jest dla nas motywacja, aby podtrzymać emocje towarzyszące prowadzonym przez nas inicjatywom. Dziękujemy, Rodzice, Kadra Przedszkolna i Dzieciaki z Akademii Sztuk Dziecięcych w Warszawie... »

Napisz co mylisz o akcji:
© Grupa Czas Dzieci 2019