Archiwum

I etap zakończony

2017-08-01

Zakończyliśmy pierwszy etap konkursu Słoneczniki 2017. Zgłosiliście mnóstwo wartościowych inicjatyw, za co jesteśmy Wam niezmierni wdzięczni.

 

Bierzemy się do pracy, aby sklasyfikować wszystkie inicjatywy i ogłosić ostateczną listę nominowanych. Bądźcie cierpliwi. Wyniki pierwszego etapu poznacie już 9 sierpnia!

 

 

  

Archiwum – pozostałe:

Rekomendacje

Lea:

podoba mi sie... »

:

akcja godna naśladownictwa... »

Mariia:

Coooooooooooooollll... »

Karola:

Niesamowita akcja! Czekamy z niecierpliwością na wyniki. Jesteśmy z Wami!... »

Malgorzata:

Wspaniała nareszcie coś dLa dzieci i z myślą o dzieciach... »

Bernadetta:

Wspaniała akcja!... »

DOROTA:

JESTEM NIEPOCIESZONA, ŻE TYLKO DLA DWÓCH MIAST W POLSCE ORGANIZOWANY JEST PLEBISCYT. MY RODZICE Z INOWROCŁAWIA WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE RÓWNIEŻ MAMY SWOJĄ KANDYDATURĘ ALE W NASZYM MIEŚCIE. POMYŚLCIE O CAŁEJ POLSCE BĘDZIE SIĘ... »

Ola:

Wspaniały pomysł! Rodzice wiedzą najlepiej :):)... »

Anna:

Wspaniała akcja.Wspiera rozwój naszych Pociech... »

Ewa:

Bardzo dobra akcja . szczególnie w dzisiejszych medialnych czasach :)... »

Wiola:

Brawo! Dzięki temu i łatwiej będzie znaleźć wartościowe zajęcia... »

Agnieszka:

Akcja niezwykle wartościowa. To rodzice i dzieci stają się "pierwszą linią" oceniających, bo to od ich nominacji zależy czy dana inicjatywa znajdzie się w plebiscycie. Poprzednie edycje pokazały, że nagrody zgarnąć mogą... »

Krzysztof:

Inicjatywy dla dzieci powinny być wybierane JEDYNIE przez organy pozarządowe, niezależnie jaki Rząd czy nierząd włada państwem. Oceniane mogą być natomiast jedynie przez rodziców, a nie tych co wiedzą lepiej. Może za lat kilka cywilizacja... »

Marta:

Super pomysł... »

Ewa:

Bardzo ciekawa akcja. Godna kontynuacji.... »

Napisz co mylisz o akcji:
© Grupa Czas Dzieci 2025