Archiwum

Słoneczniki 2019 - ZGŁOŚ INICJATYWĘ

2019-06-17

Już 17 czerwca rusza kolejna edycja konkursu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat Słoneczniki 2019! Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2018/2019 (1 lipca 2018 - 30 czerwca 2019). W tym roku statuetki Słoneczników przyznamy w Krakowie, Warszawie i na Śląsku.

 

W dniach 17 czerwca – 31 lipca możecie zgłaszać wybrane przez siebie inicjatywy za pomocą: 

 

FORMULARZA

 

9 sierpnia ogłosimy ostateczną listę zakwalifikowanych Inicjatyw i do 9 września będziecie mogli zagłosować na najlepsze wydarzenia w danych kategoriach. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie statuetek podczas uroczystej gali odbędzie się we wrześniu i październiku.

 

Kategorie konkursowe opierają się na koncepcji inteligencji wielorakich opracowanej przez Howarda Gardnera. Są to odpowiednio:

Kategoria JĘZYK – odpowiada rozwijaniu u dziecka inteligencji językowej,
Kategoria LOGIKA – odpowiada rozwijaniu inteligencji logicznej/matematycznej,
Kategoria SZTUKI WIZUALNE – odpowiada rozwijaniu inteligencji wizualno-przestrzennej,
Kategoria MUZYKA – odpowiada rozwijaniu inteligencji muzycznej,
Kategoria RUCH – odpowiada rozwijaniu inteligencji ruchowej,
Kategoria PRZYRODA – odpowiada rozwijaniu inteligencji przyrodniczej.

Archiwum – pozostałe:

Rekomendacje

Janina:

Super akcja ..Brawo .niech wygrają najlepsi..TRZYMAM KCIUKI..... »

Grażyna:

Bardzo udany pomysł.... »

jędrek:

Bardzo dużo ciekawych propozycji dla małych, średnich i dużych dzieciaków. Na codzień i od święta. Trudne decyzje i trudne wybory. Nawet najwięksi komformiści znajdą tu coś dla swoich pociech.... »

:

akcja godna naśladownictwa... »

Mariia:

Coooooooooooooollll... »

Marta, Poligon Blog:

Bardzo fajna inicjatywa. Docenia tych, którzy starają się przez cały rok, aby odciągnąć dzieci od komputerów, telewizorów, tabletów i smartfonów :)... »

dawid:

myślę, że to super akcja.... »

Judyta:

Wspaniała Akcja !!! Oby tak dalej :) Powodzenia i 3mam kciuki:)... »

Ewa:

super. popieram pozdrawiam Ewa... »

Barbara:

Gratuluję pomysłu akcji jestem pod wrażeniem i dziękuję że mogę brać w niej udział.... »

Beata D:

Super akcja... »

Wiola:

Brawo! Dzięki temu i łatwiej będzie znaleźć wartościowe zajęcia... »

Tomasz:

Swietny pomysl... »

Karolina:

Nareszcie mamy taki plebiscyt! Faktycznie są lepsze i gorsze propozycje dla dzieci. Mam nadzieję, że wygrają moi faworyci!:)... »

Maciej:

Super pomysł - fajna zabawa i przekazanie wiedzy, której nie nabędą w szkole :-)... »

Napisz co mylisz o akcji:
© Grupa Czas Dzieci 2025